poniedziałek, 20 października 2014

I. StartCześć Wam! :)

Jak mawiają - każdy początek jest niezręczny - więc i ten nie może być wyjątkiem. Ale w sumie słyszałam też, że "najstraszniejsza jest zawsze chwila przed początkiem. Potem może być już tylko lepiej", więc może odrobinę racji w tym jest. Mam nadzieję. :D W każdym bądź razie, nie lubię początków i nie wiem kompletnie jak zacząć.
Ale chociaż spróbuję, mimo wszystko. Mam na imię Justyna. Mam 16 lat. No i kusiło mnie ostatnio, żeby założyć bloga, a więc tak tutaj wylądowałam. Bla bla bla, nienawidzę wprost mówić o sobie, więc chyba pominę tę kwestię. :D
Zwyczajnego, bo zwyczajnego, jak setki, tysiące, miliony innych, ale cóż... Z czasem zobaczymy, co z tego wyjdzie, bo wiadomo - szkoła znacznie ogranicza czas każdego z nas. Dodatkowo atmosfera za oknem zdecydowanie nie transformuje się w moją ulubioną, ale dam radę! Może. XD Już chyba nawet mogę zdradzić, że pilnie zabrałam się do pracy i zmotywowałam wspaniałych fotografów do "stałej współpracy" ze mną, czego efekty niedługo wyjawię!
A teraz już nie męczę i przejdę do rzeczy. 


Na starcie mam do przedstawienia początki początków, czyli moją pierwszą "poważną" sesję. Wykonała ją Sabina Kaczmarczyk, ponad dwa lata temu. Mówcie co chcecie, ale ja osobiście uważam, że znacznie się zmieniłam od tamtego czasu, haha :D To by było na tyle. :)

2 komentarze :

Copyright © 2014 Justlyjass

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi